Szkolenia z zakresu mediacji gospodarczych dla Mediatorów 2019

W dniach 24-25 września 2019 r. oraz 01 – 02 października 2019 r., na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, mediatorzy z województwa lubelskiego, jak również mediatorzy z dalszych zakątków Polski,

współpracujący z naszym Centrum, mieli okazję pogłębić swoją wiedzę i umiejętności pod czujnym okiem Trenerów w ramach specjalistycznego 2-dniowego szkolenia z zakresu mediacji gospodarczych. Wydarzenie stanowiło także płaszczyznę do wzajemnej wymiany doświadczeń oraz promowania mediacji gospodarczych na terenie województwa lubelskiego.

Wszystkim Uczestnikom szkolenia dziękujemy za obecność oraz życzymy jak największej ilości mediacji gospodarczych w niedalekiej przyszłości!