UWAGA! Wkrótce rozpocznie się rekrutacja!

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II – Centrum Arbitrażu i Mediacji – partner w projekcie Upowszechnienie alternatywnych metod rozwiązywania sporów poprzez podniesienie kompetencji mediatorów, utworzenie Krajowego Rejestru Mediatorów (KRM) oraz działania informacyjne wkrótce rozpocznie procedurę rekrutacji na szkolenia dla osób nie będących mediatorami oraz mediatorów czynnie wykonujących zawód mediatora. Szkolenia będą prowadzone w województwach: lubelskim, podkarpackim i świętokrzyskim.

WAŻNE!

Szkolenia zostaną przeprowadzone zgodnie ze standardami zawartymi w Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji (ZSK), a ich uczestnicy zobowiązani będą do certyfikacji zgodnie z ZSK. Pozytywny wynik egzaminu będzie uprawniał do otrzymania certyfikatu.