Lebelskie Centrum Arbitrażu i Mediacji      ul. Chopina 29/11A, 20-026 Lublin       81 445 30 54
Aktualności
Slider

Studia podyplomowe z zakresu mediacji na KUL - Zarejestruj się już dziś!

  • Jesteś absolwentem kierunku I, II stopnia lub jednolitych magisterskich?

  • Interesujesz się nabyciem lub udoskonaleniem wiedzy i umiejętności z zakresu profesjonalnego prowadzenia postępowania mediacyjnego?

  • Rozważasz ubieganie się o wpis na listę stałych mediatorów?

  • Jesteś osobą świadomą społecznej odpowiedzialności biznesu i rozumiesz konieczność nabycia umiejętności w zakresie zarządzania sytuacjami konfliktowymi?

  • Kończysz studia i rozważasz różne ścieżki drogi zawodowej?

 

Jeżeli odpowiedź na choć jedno pytanie okazała się pozytywna, Lubelskie Centrum Arbitrażu i Mediacji w Lublinie serdecznie zaprasza do rejestracji na studia podyplomowe pn. ,,Negocjacje i mediacje prawnicze/stały mediator organizowane na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie.

Celem studiów jest praktyczne przygotowanie do prowadzenia negocjacji i mediacji, w tym nabycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do wykonywania zawodu stałego mediatora, rozszerzenie kompetencji analitycznych, mających zastosowanie w procesie rozwiązywania sporów, a także poznanie istoty, metod i narzędzi stosowanych podczas negocjacji i mediacji, umiejętności ich wykorzystania w procesie rozwiązywania i zarządzania sporami.

Szczegółowe informacje dotyczące programu studiów, opłat oraz rekrutacji znajdują się pod adresem: http://kandydat.kul.pl/podyplomowe/negocjacje/

Ulotka informacyjna

centrum arbitrazu